środa, 24 września 2014

Kolejne nowe naparstki

Nowe naparstki do mojej kolekcji! 
Dziękuję za pamiątki z Waszych wakacji :) Bardzo miło, że pamiętacie o mnie jeżdżąc po świecie :) 
Trzy naparstki od Ewy, z wakacji w Hiszpanii :)Od Ani :) Wakacje spędziła w Rumunii :)Naparstek od Elżbiety. Tajemniczy... bo nie wiem zupełnie skąd go dla mnie zdobyła. Wyciągnę z niej tajemnicę ;)Pozdrawiam i pogodnej jesieni życzę! Tak... to już mamy jesień :)

10 komentarzy:

 1. Szczęściaro! śliczne są :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Można Ci pozazdrościć takiej kolorowej i wspaniałej kolekcji. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. wow... ten witrażowy przepiękny... ale mnie zazdrość zżera :) ja sobie właśnie kupiłam 15 szt. porcelanowych za 3,5 sztuka :) znaczy za 3, ale z wysyłka wyszło po 3,5/// to chyba niewiele jak na angielskie

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne! Szczególnie ten "witrażowy". Jeszcze się z takim nie spotkałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No piękne, ja już chyba kiedyś pisałam ,że nie miałam pojęcia ,że naparstki mogą być tak różnorodne i tak piękne...To prawdziwe dzieła sztuki :-)
  Masz piękną hobby Jolu i na dodatek zgodne z zamiłowaniem do szycia.

  OdpowiedzUsuń
 6. O Jezusicku jakie masz cudne te naparstki. Ja tutaj wpadłam po porady szyciowe w kwestii pikowania i takie tam różności patchworkowe i zamiast tego oglądnęłam sobie wszystkie naparstki. Mam i ja kilka ale nie tak różnorodne, fotkę wrzuciłam na spotkaniu robótkowym. Pozdrawiam serdecznie z drugiego końca Polski i wracam do wiedzy szyciowej bo tej tu dostatek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne! Szczególnie ten "mozaikowy", a z Rumunii dostałam w prezencie identyczny :) jak dotąd zresztą jedyny stamtąd.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sliczne naparstki, a tego rumunskiego Ci bardzo zazdrosze, poniewaz nie mam zadnego z tego kraju.
  Pozdrawiam :-) .

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna kolekcja i ciągle się rozrasta, fajnie mieć wokół siebie tyle pamiętających osób - musisz być bardzo fajną Jolcią :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzień dobry "Sąsiadko" nie mogę znaleźć adresu mailowego, żeby przesłać zdjęcie . Proszę o kontakt na homebywolff@wp.pl
  I zapraszam na relację z Design Day http://homebywolff.blogspot.com/
  :-)

  OdpowiedzUsuń