piątek, 8 lipca 2016

Słodka torba do zadań specjalnych

Agnieszka i Leszek. Wspaniali ludzie. Agnieszka, między innymi (!) gotuje, wekuje, piecze, smaży... to tylko znikoma część jej zajęć (jakby uboczna)' Podstawową pracą Agnieszki jest zupełnie co innego! We wszystkim sekunduje jej Leszek. Wszędzie ich pełno! Pogodni ludzie, naprawdę przy nich poprawia się humor ;) Sława racuszków Agnieszki sięga już dalej niż "Śniadanie przy Błoniach"! Ich wypieki są znakomite. Dostarczają swoje ciasta tu i tam. Pełne blachy sernika z rosą, szarlotki, ciasteczka, babeczki... jak to transportować estetycznie i bezpiecznie? Mają pojemniki takie plastykowe, mieści się w nich cała blaszka. Ale już transport dwóch trzech takich pojemników...? 
No to uszyłam dla nich słodką torbę do zadań specjalnych! 


Mam nadzieję, że torba się sprawdzi :)

Pokażę jeszcze zdjęcie fragmentu, jednego podwórka na szczecińskim Niebuszewie. Sami zobaczcie, jak mieszkańcy dbają o estetykę swojego otocznia. Całe podwórko jest obsiane trawą (koszona co jaki czas), są skalniaczki, jarzębina, wierzba dająca cień odpoczywającym. Jest piaskownica, ławki i kilka elementów placu zabaw dla dzieci. Takie teraz czasy, że ludziom się chce! Brawo! Dziękuję za komentarze pod poprzednimi wpisami. Dziękuję, że mnie odwiedzacie i zapraszam nadal :) Pozdrawiam serdecznie :)


12 komentarzy:

 1. Rzeczywiście piękna torba i pomieści na pewno sporo słodkości. Już mi leci ślinka na myśl o tych serniczkach, szarlotkach. A racuchy wręcz uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo pomysłowa torba. I takie ciasteczkowe kolory

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna torba, Jolciu!
  Na jej widok, nie mówiąc o zawartości, cieknie ślinka...

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna torba Jolu! Jedyna, niepowtarzalna i nawet z podpisem ;))) Faktycznie słodka, bo
  1). do przewożenia słodkości,
  2). landrynkowo różowa,
  3). w lody, rogaliki i w słodkie napoje,
  4). nawet pikowanie jest w śliczne słodkie muffinki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przesympatyczny prezent i słodki wzór :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wspaniała torba, z pewnością ułatwi transport pyszności

  OdpowiedzUsuń
 7. pomysłowe nóżki z guziczków :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna ta Twoja słodka torba - idealna na smakowitą zawartość :-) A podblokowe ogródki urocze - miło, że są takie miejsca :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fantastyczny pomysł, torba jest cudna!!! I prawda, wystarczy odrobina dobrej woli i zaangażowania, by żyło się lepiej i przyjemniej! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. świetną torbę, Jolu, uszyłaś
  nóżki pierwsza klasa

  OdpowiedzUsuń