poniedziałek, 23 marca 2020

Duża torba

Czasem potrzebna jest duża torba. Poproszono mnie o uszycie właśnie takiej dużej torby. Miała być w kwadraciki z tkanin w kwiatki. 3 - 4 kwadraty jednobarwne, pomarańczowe i czerwone. Całość w kolorach niebieskich i granatowych. 
Proszę bardzo :)   
Dziękuję za Wasze odwiedziny na blogu, za komentarze, pozdrowienia... :) 
Czasem tak sobie myślę, że blogowanie jakoś wychodzi z mody chyba. No... przynajmniej w tej formie jaką ja kontynuuję. Ale będę tutaj :) Myślę, że tu, na blogu jest spokojniej i jakoś tak bardziej domowo ;) Chociaż...  jestem też na FB. Tam życie toczy się szybciej i głośniej... W miarę potrzeby chwili, nastroju... jest w czym wybierać :)

Pozdrawiam :) 

Jola 5 komentarzy:

 1. Jolciu!!! Piękności , nie torba! Mam niedyskretne pytanie ;-)

  Pikowanie zrobiłaś "od ręki", czy kontury rysowane?
  W sumie szczegół, bo i tak jest mistrzostwo świata!!
  Pozdrawiam z Redy. Stella

  OdpowiedzUsuń
 2. Phiii... też mi sztuka rysowanie! Od ręki pikowałam, a jakże!Stella... to łatwizna... (to żartobliwie!) Stella, to kwadraty około 7-8cm, więc pikowanie takich wzorków jest naprawdę proste.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że blogowanie nie wychodzi z mody, tylko komentowanie, wypowiadanie się jest dla ludzi pewną przeszkodą - lenistwo? Lubię zaglądać do Ciebie i to bardzo często. Rzadko komentuję. Twoje prace są ekstra. Dla mnie to natchnienie. Nie ukrywam często "małpuję. Pozdrawiam i zdrowia życzę. Ola


  OdpowiedzUsuń