niedziela, 18 czerwca 2017

Okładka na album do zdjęć

Robimy zdjęcia. Robimy telefonem, aparatem cyfrowym... Przechowujemy w komputerze, w telefonie, na różnych nośnikach cyfrowych. Kto jeszcze ma albumy ze zdjęciami? Kto wywołuje zdjęcia i wkleja do albumów ze zdjęciami? Kto przegląda te albumy?  Kto opisuje w albumach sytuacje utrwalone na zdjęciu? Kto zapisuje miejsce, datę...? 
A może warto wrócić do albumów? 

Moja znajoma będzie miała album na zdjęcia w takiej kolorowej okładce. Kolorowe fotki, kolorowa okładka. Jak Wam się podoba?

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim dużo słońca. Lato tuż... tuż... :)

15 komentarzy:

 1. Napisałam już na F, że kolory obłędne. Bardzo mi się podoba. Ostatnio po malowaniu układałam na regale albumy ze zdjęciami. Kiedyś, jeszcze na początku ery cyfrowej wywoływałam dużo zdjęć. Teraz też mi się to zdarza, ale zauważyłam że robię ich mniej, ale za to w większym formacie. Takie wywołane będą stały na półce, a te na dysku łatwo skasować. Pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jolu bardzo mi się podoba :) Wiesz przecież, że inaczej być nie może ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jolu to dzieło sztuki!!!! Coś pięknego niepowtarzalnego ... ach!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ! I te pikowane bąbelki !

  OdpowiedzUsuń
 5. Podoba sie bardzo ;) idealny prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowne zestawienie materiałów!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękna okładka,bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaa! Ja to wszystko (staram się) wspólnymi z Mężem siłami wciąż robić.
  Okładka pierwsza klasa, baaardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna okładka, bardzo mi się podoba taki pomysł na albumy na zdjęcia niezależnie czy jest to klasyczny album, czy też wykonany samodzielnie. Kolorowa okłada powoduje, że jest to przede wszystkim bardzo oryginalny pomysł na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 10. Okładka jest super. Bardzo dobry pomysł. Podoba mi się :) Jestem miłośniczką robienia prezentów dla moich bliskich samemu. Zawsze wyjdzie coś z tego fajnego :) Moja siostra urodziła niedawno synka. Kupiłam na https://www.albumyfoto.pl/albumy-dzieciece.html album dziecięcy na zdjęcia, aby rodzice mogli umieszczać tam zdjęcia swojej pociechy :) teraz dałaś mi do myślenia nad zrobieniem własnej okładki do tego albumu. Myślę, że będzie to dobry pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawy jest ten album :) Fajna kolorystyka :)

  Taki album z pewnością warto zapełnić wyjątkowymi odbitkami :) Polecam wywoływanie zdjęć online na https://www.foto4u.pl/
  W szybki i łatwy sposób można stać się posiadaczem wyjątkowych fotografii :)

  OdpowiedzUsuń