czwartek, 26 czerwca 2014

Warsztaty patchworkowe w Szczecinie!

Tyle się dzieje! 
Dzieje się a ja... latam z pustą taczką, bo nie ma czasu by załadować ;)

Od ponad roku istnieje grupa Szczecin Szyje. Spotykamy się, plotkujemy, szyjemy, poznajemy osoby, prawie z sąsiedztwa, o których nie widziałyśmy wcześniej, że mają takie same pasje! Ludzie! To jest naprawdę fajna sprawa! W wielu miastach są takie grupy. Warto do nich dołączyć :) Nasza grupa działa na  Facebook, tutaj

Właśnie szczecińska grupa zorganizowała kolejne warsztaty szyciowe. Będziemy uczyć się szycia patchworków! Wcześniej były warsztaty, na których zainteresowane osoby szyły sukienki!
Z braku czasu na pisanie, po więcej informacji o warsztatach i przygotowaniach do nich odsyłam na nasz wspólny blog Szczecin szyje Tam też relacje ze spotkań, warsztatów i linki do blogów utalentowanych szczecinianek. Tam też poczytacie jak doszło, do organizacji warsztatów. Między innymi o projekcie "Wspieram to", o naszych wspaniałych sponsorach, od których mamy piękne tkaniny bawełniane, nici... ech... Poczytajcie proszę :)

A tu, na fotce... przygotowania do warsztatów! Będzie się działo! Kolorowo... :)))Nasi sponsorzy :) 


9 komentarzy:

 1. mniam-mniam - skarby na tej suszarce :)
  niechaj Wam się dzieje pięknie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super inicjatywa! Bloga SzczecinSzyje znam od jakiegoś czasu, brałam nawet udział w SAL'u. :) Teraz po tym krótkim zwiastunie czekam z niecierpliwością na efekty warsztatów patchworkowych!!!! Moich ulubionych!
  Połamania igieł :)
  Pozdrawiam
  Kamila

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się kolorowo - jak to u Was dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 4. SUPER!!! A jakie piękne materiałki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna inicjatywa! :)
  Pozdrawiam cały Szyjący Szczecin!

  OdpowiedzUsuń