środa, 22 sierpnia 2018

Ilustracje do pewnego projektu (11)

Jednym słowem dużo o tym, co wiąże się z moim miastem, portem i nie tak odległym naszym morzem.

"A ja huśtam się na falach" [fragment wiersza p. Ścisłowskiego]

"A ja huśtam się na falach,
a mi pieśni śpiewa wiatr,
słońce grzeje i opala,
z morzem jestem za pan brat!"Pomnik marynarza przy kole sterowym. Na moim obrazku, jeden z młodszych pomników w Szczecinie, idealnie pasujący do tego wiersza. 

Jeszcze chwila i... skończy się cykl z ilustracjami. Naprawdę.... niebawem koniec :)

Zauważyłam, że na blogach, coraz mniej osób dodaje swoje komentarze. No cóż... "życie" przeniosło się w inne wirtualne miejsca. Bywam też tu i tam, ale nie dam rady być wszędzie. Mam sentyment do mojego bloga i ku własnej kronikarskiej przyjemności, tu głównie zamieszczam swoje prace. Dziękuję wszystkim, którzy tu zaglądają :) Ze statystyk wynika, że wcale nie tak mało osób! A więc raz jeszcze dziękuję i... do zobaczenia za jakiś czas :) 
 


 

8 komentarzy:

 1. Joluś to prawda, sama mój blog odwiedziłam już nie pamiętam kiedy, ciągle obiecuję sobie nadrobić zaległości. Komentarze ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpis uciekł nim go skończyłam. Czytamy i uciekamy a przecież komentarz jest takim miłym śladem. Jolu, Twoje obrazki oglądam z wielką przyjemnością, podziwiam jak dopieszczasz wszystkie szczegóły czyniąc je tak rozpoznawalnymi. Małe cudeńka, czekam na koniec i zobaczenie wszystkich razem w projekcie 😁

   Usuń
 2. Bardzo charakterystyczny pomnik w Szczecinie. Fontanny i on... miejsce z dzieciństwa.
  Pięknie Jolu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Teraz to już komentarze przeważnie piszą osoby, którym sama napiszesz kilka słów.
  Kolejna piękna kartka - ilustracja.
  Pozdrawiam Jolu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wciąż zaglądam, wciąż podziwiam Twoje miniaturki .

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz rację Jolu, z rzadka już zaglądamy na blogi a szkoda. Chyba :) Dziś jetem tu, żeby przyjrzeć się Twoim kartkom, które widziałam w powszechnie znanym miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny, kolejny obrazek. Ja również swój blog zakurzyłam, ale powoli go odświeżam. Nie mam tak wielu obserwatorów, więc i komentarzy malutko. Każdy jednak cieszy i grzeje serducho :-)

  OdpowiedzUsuń