niedziela, 19 marca 2023

Festiwal Tkaniny, Ogólnoplska Wystawa Patchworku w Szczecinie

 Jestem pełna wrażeń :) 

To już druga wystawa patchworków w Szczecinie! 

Pierwsza taka wystawa była w Starej Rzeźni na Łasztowni w 2016 roku  Tu zapraszałam na wystawę.  Tu, moja krótka relacja z wystawy.  I jeszcze zaproszenie na "Spacer po Szczecinie" z 2016roku. 

17 marca 2023 roku było otwarcie kolejnej, drugiej Ogólnopolskiej Wystawy Patchworków. Kto był na wernisażu obecnej wystawy, wie ile emocji i kolorów tam było, jak działa na artystów wystawiających swoje prace takie wydarzenie. Spotkania z autorkami prac, z koleżankami, które też szyją patchworki, to nie kończące się rozmowy, radość... No i te patchworki, quilty! Każda praca inna i niepowtarzalna. Ile technik szycia, trudu włożonego w wykonanie. Ile radości z ukończenia swojego dzieła. To wszystko można "wyczytać" przyglądając się z bliska.

To  trzeba zobaczyć! Warto obejrzeć nasze prace, zachęcam do odwiedzenia wystawy. To tylko kilka zdjęć z wystawy, by pokazać Wam, czytelnicy bloga, że warto odwiedzić wystawę. Autorką tych zdjęć jest Karolina

Na ostatnim zdjęciu są autorki prac (nie wszystkie przyjechały). Cztery z nich są ze Szczecina, pozostałe przyjechały z rożnych zakątków Polski. Są koleżanki spod Przemyśla, z Krakowa, z Zielonej Góry, z Poznania, z Warszawy. Pasja nas łączy :) 

Dziękuję wszystkim za liczne przybycie na wernisaż.

Zachęcam do odwiedzania wystawy. 

Zapraszam :) 


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz