niedziela, 2 lipca 2023

"Czarna Owca", oraz szydełko i ja ;)

"Czarna Owca" to nazwa szczecińskiej grupy miłośniczek dziergania :) 


Od jakiegoś czasu, mamy znowu, w Szczecinie miejsce na spotkania dla osób, które lubią robić na drutach i szydełkować, lub chcą się nauczyć dziergać. Spotykamy się w Piwnicy Kany lub, przy dobrej pogodzie, tuż obok, na Łące Kany, na leżakach ;)  Spotykamy się co drugą środę, o godzinie 17.00. 

Te spotkania, to właściwie wskrzeszenie wcześniejszej tradycji. Przed dziesięcioma laty, właśnie w Piwnicy Kany, spotykały się miłośniczki włóczek, drutów i szydełka. Dzięki uprzejmości nowych właścicieli, znowu Piwnica jest nasza w środy :) 

W najbliższą środę, 5 lipca, spotkamy się po raz ostatni przed wakacyjną przerwą. Potem kolejne spotkania - od września :) 

Tak przy okazji, pokażę jak inspirują takie spotkania. 

 Nie przepadam za szydełkowymi robótkami. Nie znam się na słupkach, półsłupkach, oczkach ścisłych, itp. Czasem jednak coś mi się spodoba i... uprę się, by to zrobić. I zrobiłam! Zrobiłam szydełkiem dwa misie :) Wiem, wiem... do perfekcji im daleko! Ale ten jaśniejszy, robiłam jako drugi i już sama widzę, że ciut lepszy. Zrobię ich więcej, to zapewne będzie widać większą różnicę w wykonaniu :) 
Pozdrawiam serdecznie każdego kto tu zajrzy. 

Dobrych, słonecznych dni na czas wakacyjny! Brak komentarzy:

Prześlij komentarz