czwartek, 21 stycznia 2016

Wieeelkaaa niespodzianka!

Większość z Was wie, że zbieram naparstki. Tutaj można obejrzeć część mojej kolekcji. Nie myślałam, że kolekcja będzie rosła tak szybko. Okazało się, że w gablotce już dawno zabrakło miejsca. Sporą część kolekcji mam po prostu w pudełku. Chyba czas na nową gablotkę, by to wszystko uporządkować. Wśród czytelniczek mojego bloga, jest sporo osób, które przysyłają mi naparstki! Pamiętają w czasie egzotycznych podróży, pamiętają podczas zwykłych zakupów czy przeglądania "skarbów" na strychu. To bardzo miłe :)  Dziękuję bardzo wszystkim :)

Tymczasem... kilka dni temu dostałam przesyłkę od... królowej naparstków!  Tak, tak! Dla mnie Agnieszka jest królową naparstków. Jej kolekcja liczy prawie trzy tysiące tych małych cudeniek! Agnieszka nie tylko zbiera naparstki, ale też wie o nich wszystko. Zachęciła zbieraczy z Polski do prezentowania swoich kolekcji w  Naszej Naparstkowej Drużynie 
No i proszę bardzo, teraz mamy odznaki! Właśnie w przesyłce od Agnieszki były dwie przypinki zbieracza naparstków, naparstek do kolekcji, piękna wizytówka, kilka miłych słów od Agnieszki i... słodkości! 
 

Dziękuję Agnieszko :) 

5 komentarzy:

 1. Jolu, bardzo się cieszę, że niespodzianka się udała :) i - tak jak już pisałam - liczę, że naparstki powrócą także na Twojego bloga. Wrócą czy nie wrócą, bo milion innych, pięknych spraw Cię zajmuje, będę tutaj zaglądać na pewno! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. W życiu bym nie pomyślała, że można uzbierać prawie 3tys. naparstków!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello
  I like your collection. I collect timbles.
  tulinsthimbles.blogspot.com.tr

  Greetings

  OdpowiedzUsuń