środa, 23 grudnia 2009

Prezentów ciąg dalszy

Dzisiaj dostałam kolejną przesyłkę z cyklu "mikołajkowych prezentów" ! :))) Ten naparstek trafił do mnie dzisiaj, dzień przed Wigilią!


No i jeszcze jeden świąteczny upominek. Dzisiaj mogę go pokazać. To nasz "kołderkowy wichtel 2009" Makatkę uszyła dla mnie Dani.
Dziękuję Dani z całego serca! :)))8 komentarzy:

 1. Pokłony dla Dani za pomysł i wykonanie! :)))
  A temu mikołaju od naparstków pudełeczka się skończyły? Kryzys także w raju? [zaklejony] ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale Koroneczko! Właśnie chciałam zwrócić uwagę na TO pudełeczko! Jest wspaniałe! Chyba zrobione origami własnoręcznie! Ech... mój Ty Mikołaju! :))) Ty wiesz jak poprawić humor!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jolciu, toć widzę, że własnoręcznie. Nauczyłam się robić takie pudełeczka w głębokiej podstwówce i do dzisiaj robię je, gdy chcę zaostrzyć ołówek albo kredki. [zaklejony]

  OdpowiedzUsuń
 4. Z naparstkami to jakaś większa afera, ciekawa jestem ogromnie skąd i dlaczego docierają do Ciebie, ale kiedyś wezmę Cię Jolu na przesłuchanie :))))

  Miałaś szczęście w losowaniu wichtelowym, śliczna makatka !!! wiem coś o tym , bo w ubiegłym roku też je miałam i moja makatka już od tygodnia zdobi ścianę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurcze, jakie fajne zawieszki ma Twoja makatka :)))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jolcia nie przejmuj się - o tym ostrzeniu ołówka do przeslicznego pudełeczka to Koroneczka tak z zazdrości napisała :P

  a ten naparstek nie był w złotym pudełeczku bo może od jakiegoś innego mikołaja [rozkłada bezradnie ręce]

  prezent od Dani przepiękny!!! a zawieszki to dosłownie odlot :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prezenty dostałaś Jolu :-)

  OdpowiedzUsuń